Witamy w nowym Przedszkolu Niepublicznym OmkiSiomki

Witamy w naszym Przedszkolu.

OmkiSiomki to nowa jakość na rynku przedszkoli. Dbamy o holistyczne podejście do wychowania i edukacji dzieci opieki nad nimi  i zarządzania placówką. Liczne zajęcia ruchowe, żywienie wspierające odporność i kształtujące zdrowe nawyki, autorski program wzmacniający poczucie wartości dziecka i zwiększający jego samodzielność ,  a do tego współpraca z wybitnymi specjalistami i najlepszymi nauczycielami pozwalają nam zaoferować dzieciom znacznie więcej, niż przewiduje  podstawa programowa.

W naszym przedszkolu korzystamy z najnowocześniejszych pomocy dydaktycznych i urządzeń multimedialnych, a aranżacje sal są zaplanowane tak aby dawać poczucie bezpieczeństwa i swobody dzieciom.

Współpracujemy z wieloma specjalistami i najlepszymi trenerami, ale przede wszystkim liczymy na zaangażowanie rodziców i zapraszamy ich do czynnego udziału w życiu przedszkola.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Drodzy Rodzice Dzieci nowoprzyjętych oraz Dzieci, które kontynuują kolejny rok edukacji w naszym przedszkolu. Z zapasem energii, sił, bagażem wakacyjnych  przeżyć i emocji oraz masą ciekawych pomysłów rozpoczynamy nowy rok szkolny 2024/2025.
Szczególnie gorąco witamy nowych Podopiecznych, którzy przestąpią próg naszego przedszkola.
Życzymy wszystkim naszym Przedszkolakom pogodnych dni, uśmiechu, radości oraz wspaniałej zabawy połączonej z nauką. Rodzicom i Opiekunom naszych Wychowanków życzymy pociechy oraz satysfakcji z sukcesów i rozwoju dzieci.