Oferujemy Państwu miejsce dla waszego dziecka w nowopowstającym przedszkolu w Rumi w pięknej okolicy nowoczesnego osiedla Novum.

Przedszkole OmkiSiomki to nowa jakość wychowania przedszkolnego. Nasz plan edukacyjny opieramy na pedagogice korczakowskiej zgodnie z jego ideą GDY ŚMIEJE SIĘ DZIECKO ŚMIEJE SIĘ ŚWIAT. W codziennej pracy będziemy stawiać na samodzielność naszych wychowanków oraz rozwój ich kompetencji emocjonalno-społecznych. Stąd tez codzienny Trening Umiejętności Społecznych, nauka języków obcych czy też cotygodniowe spotkania z psychologiem i logopedą oraz szeroka oferta zajęć dodatkowych.

A ponieważ jednocześnie jesteśmy przekonani że Ruch to zdrowie – to zadbaliśmy o przestronną i w pełni wyposażoną sale gimnastyczną gdzie będziemy zachęcać dzieci do poznawania nowych dyscyplin sportowych oraz doskonalenia tych które już znają. W naszej ofercie zajdziecie Państwo Ninja Warrior Junior, gimnastykę artystyczną , piłkę nożną, karate, tańce, rugby, zajęcia korekcyjne z elementami treningu funkcjonalnego.

Nie czekaj, zapisz dziecko już dziś !