Do grupy I uczęszczają najmłodsze dzieci w przedszkolu.

Nasza grupa bardzo lubi wspólne zabawy ruchowe, śpiewanie piosenek i wykonywanie prac plastycznych.

Nauczyciele w grupie I:

Grupa II to prawdziwe supersmyki. Dzieci chętnie przychodzą do przedszkola i uczą się nowych rzeczy. Uwielbiają zabawy muzyczno- ruchowe, rysowanie, kolorowanie i zabawy konstrukcyjne. Są ciekawe świata, pogodne i koleżeńskie.

Nauczyciele w grupie II:

Grupa III. Dzieci chętnie uczęszczają do przedszkola, są pogodne, otwarte, ciekawe i aktywne zarówno  podczas zabaw   jak i zajęć. Wychowankowie bardzo lubią różnego rodzaju gry i zabawy ruchowe, organizowane  w sali przedszkolnej jak i na placu zabaw. Wspólnie chętnie uczą się zasad zgodnego współżycia w grupie. Starają się być samodzielne i koleżeńskie.   Z chęcią uczą się nowych wierszyków, piosenek i rymowanek.

Nauczyciele w grupie III:

Dzieci z grupy IV są bardziej ciekawi świata, nowych doświadczeń oraz będziemy powoli przygotowują się do nauki w szkole. Chętnie wykonują pracę plastyczne z zastosowaniem różnych technik. Wiele radości sprawia im nauka tańców, piosenek oraz gra na instrumentach perkusyjnych. Bardzo chętnie uczestniczą w różnych konkursach, przeglądach i wernisażach. Każdy dzień w przedszkolu to nowe wyzwania i doświadczenia.

Nauczyciele w grupie IV: